16 sene önce, yolculuğuna küçük bir ofis olarak başlayan Kaya Gayrimenkul (Mehmet KAYA), bu süreç içerisinde hem kişisel hem de kurumsal hizmetler verereki Gölcük bölgesinde emlak sektörünün tanınan isimleri arasına girmeyi başarmıştır. Sonraki süreçlerde büyük projelerin satışı ve kiralanması konularında ve geleceğe yönelik gayrimenkul yatırımları yapmak isteyen insanlara uzmanlık seviyesinde hizmet vererek, hizmet çıtasını yükseltmiştir. 2020 yılı itibariyle kurumsal bir çatı altında hizmet vermeyi amaçlayan Mehmet Kaya – Kaya Gayrimenkul Hizmetleri, ülkemizin milli ve yerli değeri olan EPA EMLAK A.Ş. çatısı altına girmiş ve tabelasını EPA KAYA GAYRİMENKUL olarak güncellemiştir.

2021 Nisan – Mayıs – Haziran ciro birincisi seçilerek EPA EMLAK KUPA’sını almaya hak kazanan Mehmet KAYa – EPA KAYA GAYRİMENKUL, yarattığı istihdam ile insanımıza, vergilerini zamanında ödeyerek ülkesine destek vermeye devam etmektedir.

“Biz, bu ülkenin bayrağına ve şehitlerine karşı büyük sorumluluk taşıyan insanlarız” düşüncesini her platformda dile getiren Mehmet Kaya, bu milli ve yerli yürüşünde güçlü adımlarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşterilerimiz kazanırsa biz kazanırız. Onlar memnun kalırsa biz memnun kalırız…